7/24 Çekici - Kurtarıcı

İstanbul 7/24 Oto Çekici - Oto Kurtarıcı - 0539 200 6032 Numarası:

Çoklu Araç Taşıma | İstanbul 7/24 Oto Çekici - Oto Kurtarıcı - 0539 200 6032

WhatsApp Yardım Hattı

WhatsApp yardım hattı, Yol Yardım Hattı
Tıkla Konum Yolla

Hizmetler / Çoklu Araç Taşıma

Çoklu Araç Taşıma

Otomobiller hayatımızda büyük bir yer edinmiş ve önemli ulaşım araçlarından bir tanesidir. Özellikle sıfır alınan araçlar sizlere ulaşana kadar pek çok taşıma evresinden geçmektedir. Otomobil firmaları birden fazla araç taşıması yapılacağı zaman çoklu araç taşıma işlemleri yapmaktadır. Bu konu özelinde araçların istenilen standartta  taşınması ve sizlere ulaştırılması için kaliteli bir taşıma öncelikli konular arasındadır.

Otobanlarda gördüğünüz bir tırın üzerinde giden birden fazla araç bu taşımacılık türüne örnektir. Her zaman meraklı gözlerle izlenilen bu iş aslında pek çok risk unsurunu da bünyesinde barındırmaktadır. En ufak bir hata veya dikkatsizlik sonucunda bütün araçların sıfır özelliğinden çıkarak ikinci el özelliğine bürüneceğinin farkında olan taşıma firmaları bu konuda gerekli önlemleri almaktadır. Firmamız, çift katlı araç taşıma işlerinde Türkiye’nin en kaliteli hizmetlerini vermektedir. Taşıma esnasında bütün araçlar sigortalanır ve o şekilde tüm taşıma güvene alınmış olunur. Çoklu araç taşıma işlemlerinde dikkat ettiğimiz konular şunlardır.

·         Şoförün yorgun olmaması için yedekli bir şekilde taşıma işlemi yapılır ve belirli aralıklarla değişimler sağlanır.

·         Taşıyıcı araçlarımızın tüm muayeneleri ve kontrolleri zamanında yapılır.

·         Taşıma için gereken ruhsat ve diğer her türlü belge tarafımızca temin edilmiş ve hazırdır.

·         Yıllardır bu konularda kazanmış odlumuz tecrübeyi işimizin her alanında rahatlıkla görebilirsiniz.

·         Çoklu araç taşıma işlemlerinde araçlarımız her türlü teknik donanıma sahiptir. Yılların verdiği tecrübe ile deneyim kazanmış şoförlerimizde yaptığı işin önemini idrak etmiş kişilerden oluşmaktadır.

Yukarıdaki maddeler yaptığımız işin sadece kısa bir göstergesi niteliğindedir. Firmamız bünyesinde yapacağınız tüm taşımacılık işlemlerinde her zaman için en uygun ve kaliteli hizmetleri alabilirsiniz. Araç taşımacılığı konusunda, araçlarımızda bulunan inovasyon ve GPS sistemleri ile her zaman araçlarınızın nerede olduğunu anlık olarak sorgulayabilirsiniz.

Firmamızda sadece taşıma değil, Çoklu araç çekici hizmetlerimizde bulunmaktadır. Yolda kaldığınız her an bize ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Aklınızın yolda olan araçlarınızda kalmasına artık gerek yok. Sizlere söylediğimiz gün ve saatte araçlarınızı aldığımız şekliyle sizlere geri teslim ediyoruz. Herhangi bir sürpriz ile karşılaşmamak adına her zaman bizimle çalışabilir ve gereken kaliteyi ilk andan itibaren hissedebilirsiniz.  ETKİKETLER: Çoklu Araç Taşıma,Deneme,Etiket
Copyright 2018 & Her Hakkı Saklıdır.
Tıkla Hemen Ara