7/24 Çekici - Kurtarıcı

İstanbul 7/24 Oto Çekici - Oto Kurtarıcı - 0539 200 6032 Numarası:

Motosiklet Taşıma | İstanbul 7/24 Oto Çekici - Oto Kurtarıcı - 0539 200 6032

WhatsApp Yardım Hattı

WhatsApp yardım hattı, Yol Yardım Hattı
Tıkla Konum Yolla

Hizmetler / Motosiklet Taşıma

Motosiklet Taşıma

Motosikletler zorlu ulaşım olanaklarında insanlara yardımcı olan araçlardan bir tanesidir. Her motorlu araç gibi zaman zaman bozulmakta ve taşınma gereksinimi duymaktadır. Bu taşıma gereksinimleri arasında dilerseniz sıfır bir motoru km hiç oynamayacak şekilde taşıtabilir dilerseniz de yolda kaldığınız durumlarda bizlerden motosiklet taşıma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız herhangi bir yardım talebinizde sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Büyükşehirlerde şehir içi ulaşım konusunda alternatif çözümlerden bir tanesi motosiklet, bazen arızalanabilmektedir. Bu arıza durumunda onu tamirciye kadar götüremeyecek durumda olduğunuzda bizlere ulaşarak sizlere en iyi hizmeti vermemizi sağlayabilirsiniz. Konum gönderdiğinizde sizin bulunduğunuz yere geliyor ve dilediğiniz tamirciye kadar motosiklet çekici hizmetini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Taşıma işlemleri duyulduğu zaman herkeste bir şüphe ve endişe oluşmaktadır. Böyle durumlara mahal vermemek adına firmamız en güvenli ve konforlu taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Her türlü kontrolün yapılarak motorun en hassas şekilde aracımıza yerleştirmesinden sonra ona asla zarar verilmemektedir. Üstelik bu süreç boyunca dilerseniz sizlerde bizimle yolculuk edebilir ve yapılan tüm işlemleri gözünüz ile görebilirsiniz. Firmamız motosiklet taşıma konusunda yıllardır verdiği hizmetlerden dolayı yeterli tecrübe ve birikime sahiptir. Taşıma konusunda dikkat ettiğimiz en kritik noktalar şunlardır.

·         Yaptığımız işlemleri sizin gözünüzün önünde yaparak ne kadar güvenli bir iş yaptığımızı görmenizi isteriz.

·         Motosiklet çekici üzerine yerleştirilirken en hassas şekilde yerleştirilir, gereken tedbirlerin hepsi alınır.

·         Motosiklet taşınması sırasında alınan tedbirler ile %100 müşteri memnuniyeti gözetilir.

·         Firmamız 7/24 hizmet verdiğinden dolayı en zorlu zamanlarınızda sizlere en uygun fiyat ile yardımcı olmaktadır.

Motosiklet taşıma konusunda nerede olursanız olun her zaman bizlerden en iyi hizmeti alabileceksiniz. Firmamız motosikletlere insanların verdiği değeri bilir ve onların göz bebekleri olduğunun farkındadır. Motosiklet aşkının ne demek olduğunu bilen firmamız bu araçların her türlü taşıma işlemleri sırasında hasar görmemesi için elinden geleni yapar. Çalışmalarımızı olabilecek en asgari ücrete yaptığımızın ve özellikle gece yolda kalma gibi durumlarda insanların bu zor anlarından istifade etmediğimizin altını çizmek isteriz.ETKİKETLER: motor taşıma,motor çekici,motosiklet çekici,motosiklet transfer,motor nakliye
Copyright 2018 & Her Hakkı Saklıdır.
Tıkla Hemen Ara