7/24 Çekici - Kurtarıcı

İstanbul 7/24 Oto Çekici - Oto Kurtarıcı - 0539 200 6032 Numarası:

Tekne Taşıma | İstanbul 7/24 Oto Çekici - Oto Kurtarıcı - 0539 200 6032

WhatsApp Yardım Hattı

WhatsApp yardım hattı, Yol Yardım Hattı
Tıkla Konum Yolla

Hizmetler / Tekne Taşıma

Tekne Taşıma

Mavi yolculuk hemen hemen her insanın hayalidir. Bu yolculuk için günü birlik yapılacak gezilerde kullanılmak üzere bir tekne almak ve bir yerden başlamak gerekir. Peki, aldığınız teknelerin taşınması işlemlerini nasıl yapacaksınız? Herkeste buna uygun bir araç olmayacağı için firmamız nezdinde tekne taşıma hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmet çerçevesinde tekneleriniz bulunduğu yerden alınarak dilediğiniz yere uygun fiyatlar ile götürülmektedir.

Tekne turlarında en dikkat çeken detaylardan bir tanesi de bu işte oldukça özen gösterilmesi gerektiğidir. Taşıma sırasında bu eşyalara verilebilecek en ufak bir hasardan dolayı maddi ve manevi anlamda insanları yıpratan bir süreç başlayabilmektedir. Kimi zamansa bu hasarlar teknenin denize indirilmesine kadar fark edilmemekte ve en güzel yerde bu araç su almaya başlamaktadır. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına firmamız ile birlikte son derece kaliteli bir taşıma işlemi gerçekleştirmeye hazır mısınız? Tekne çekici hizmetleri ile birlikte sizlere her anlamda kaliteyi hissetmenizi sağlıyoruz.

Tekne taşıma işlemleri çerçevesinde bir takım kazalara maruz kalmak istemiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Bu kazalar;

·         Taşıma sırasında düzgün ve doğru monte edilmediği için taşıma aracından sıyrılabilir.

·         Taşıma sırasında yollardaki engebelerden düzgün bir şekilde geçilmezse araçtan düşebilir veya hasar görebilir.

·         Taşıma sırasında herhangi bir kazaya karışılması durumunda teknede tamiri mümkün olmayan hasarlar görülebilir.

·         Yağışlı havalarda gereken önlemler alınmazsa makine teknik olarak hasar görebilir.

Firmamız yukarıdaki olumsuz durumlara karşı her zaman için hazırlıklı olarak taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bizimle birlikte çalışarak gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz. Tekne taşıma işlemlerinde bize söylediğiniz yerden bu aracınızı alarak belirttiğiniz yere, söylediğimiz zaman diliminde getiriyoruz. Yolda, gelmek üzere gibi bahanelere sığınmadan, sizin de tatilinizi zehir etmeden tüm işlemlerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tekne çekici işlemleri içinde bizleri arayabilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmet vermekte ve herhangi bir yolda kalma durumuna karşı her zaman müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu zor anlarınızda en uygun fiyattan hizmet almak isterseniz eğer bir telefon ile bizlere ulaşmanız yeterlidir. Tekne ile birlikte her türlü aracınızın çekim işlemlerini de yapıyoruz. ETKİKETLER:
Copyright 2018 & Her Hakkı Saklıdır.
Tıkla Hemen Ara